Головна » Статті » Олімпіади

ПРИЗЕРИ РАЙОННИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД 2017-2018 Н.Р.

 

  1. Учениця 11-Б класу Тюльпанова Ангеліна
  • 2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з біології (учитель Дерлі Олена Степанівна)
  1. Учениця 11-Б класу Рижова Олександра
  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з економики    (учитель Мінкова Ксенія Іллівна)
  1. Учениця 11-В класу Банева Росіна
  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з астрономії (учитель Славинський Ігор В'ячеславович)
  1. Учениця 11-В класу Бахчиванжи Евеліна
  • 2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (учитель Бондарчук Ганна Сергійовна)
  1. Учениця 11-В класу  Гачик Катерина
  • 2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (учитель Міміношвілі Мака Валікоївна)
  1. Учень 11-В класу Іванов Олександр
  • 2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних  технологій     (учитель Пашкевич Ольга Вікторівна)
  1. Учениця 11-В класу  Лисенко Надія
  • 1 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства (учитель Сімонова Тетяна Олександрівна)
  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з французької мови (учитель Бондарчук Ганна Сергійовна)
  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (учитель Гальчинська Оксана Петрівна)
  1. Учень 11-В класу Узун Артем
  • 1 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики    (учитель Маргаріт Олександр Георгійович)
  • 2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з математики (учитель Біязь Світлана Павлівна)
  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики (учитель Славинський Ігор В'ячеславович)
  1. Учениця 11-В класу  Ульянова Валерія
  • 2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з географії (учитель Власенко Діна Василівна)
  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з історії (учитель Івшина Оксана Олександрівна)

 

 

  1. Учениця 10-А класу Андреєва Даріна
  • 1 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з економики    (учитель Мінкова Ксенія Іллівна)
  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики    (учитель Маргаріт Олександр Георгійович)
  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з математики (учитель Біязь Світлана Павлівна)
  1. Ученень 10-А класу Таушанжи Рустам
  • 2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з біології (учитель Дерлі Олена Степанівна)
  1. Учениця 10-А класу Мануш Інга
  • 1 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства (учитель Сімонова Тетяна Олександрівна)
  • 2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних  технологій     (учитель Пашкевич Ольга Вікторівна)
  1. Учень 10-В класу Гетман Віктор
  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (учитель Топалова Людмила Георгієвна)
  1. Учень 10-В класу Кажухар Дмитро
  • 2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (учитель Топалова Людмила Георгієвна)
  • 2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з астрономії (учитель Славинський Ігор В'ячеславович)
  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики (учитель Славинський Ігор В'ячеславович)
  1. Учениця 10-В класу  Самойлова Вероніка
  • 2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з французької мови (учитель Жуковська Ольга Володимирівна)
  1. Учениця 9-Б класу Башеєва Юлія
  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина – Україна» (учитель Сімонова Тетяна Олександрівна)
  1. Учень 9-Б класу Білик Олександр
  • 2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з біології (учитель Мазурков Віктор Григорович)
  1. Учениця 9-Б класу Іванова Ольга
  • 2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з обслуговуючої праці (учитель Окунева Світлана Віталіївна)
  • 2 місце в районному етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина – Україна» (учитель Бундєва Світлана Михайлівна)
  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина – Україна» (учитель Сімонова Тетяна Олександрівна)
  1. Учениця 9-Б класу Вербанова Ольга
  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина – Україна» (учитель Сімонова Тетяна Олександрівна)
  1. Учениця 9-Б класу Тіторова Владислава
  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина – Україна» (учитель Сімонова Тетяна Олександрівна)
  1. Учениця 9-В класу  Арабаджи Дар’я
  • 2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з російської мови та зарубіжної літератури (учитель Іванова Тетяна Дмитрівна, Генова Ганна Степанівна)
  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з французької мови (учитель Жуковська Ольга Володимирівна)
  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (учитель Міміношвілі Мака Валікоївна)
  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (учитель Оріховська Анастасія Дмитрівна)
  1. Учениця 9-В класу  Генова Євгенія
  • 1 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з математики (учитель Біязь Аркадій Іванович)
  • 1 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з географії (учитель Власенко Діна Василівна)
  • 1 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (учитель Міміношвілі Мака Валікоївна)
  1. Учениця 9- В класі Бурукова Марія
  • 2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з історії (учитель Сімонова Тетяна Олександрівна)
  1. Учень 9-В класу Мастерюк Іван
  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики (учитель Славинський Ігор В'ячеславович)
  • місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії (учитель Славинська Наталія Анатоліївна)
  • 2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з  технічної праці

         (учитель Узун Михайло Володимирович)

  1. Учениця 9-В класу Сербова Маргарита
  • 2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних  технологій     (учитель Пашкевич Ольга Вікторівна)
  1. Учениця 9-В класу Суворова Дар’я
  • 2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з французької мови (учитель Жуковська Ольга Володимирівна)
  • 3 місце в районному етапі Міжнародного конкурсу з української мови і літератури  ім. Тараса Шевченка (учитель Оріховська Анастасія Дмитрівна)
  1. Учень 8-А класу Бальжик Руслан
  • 2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики    (учитель Маргаріт Олександр Георгійович)
  1. Учень 8-А класу Карагуц Олександр
  • 1 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики    (учитель Маргаріт Олександр Георгійович)
  1. Учениця 8-Б класу Драганова Владислава
  • 3 місце в районному етапі конкурсу «Скарбнички рідного краю – Болградщини» (учитель Окунева Світлана Віталіївна)
  1. Учениця 8-В класу Андреєва Анастасія
  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (учитель Оріховська Анастасія Дмитрівна)
  • 3 місце в районному етапі Міжнародного конкурсу з української мови і літератури  ім. Тараса Шевченка (учитель Оріховська Анастасія Дмитрівна)
  1. Учениця 8-В класу Бондаренко Олена
  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики (учитель Славинський Ігор В'ячеславович)
  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з математики (учитель Біязь Світлана Павлівна)
  1. Учениця 8-В класу Касап Ганна
  • 1 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з біології (вчитель Дерлі Олена Степанівна)
  1. Учениця 8-В класу Кара Богдана
  • 2 місце в районному етапі конкурсу «Скарбнички рідного краю – Болградщини» (учитель Івшина Оксана Олександрівна)
  1. Учениця 7-А класу Калудова Катерина
  • 3 місце в районному етапі Міжнародного конкурсу з української мови і літератури ім. Петра Яцика (вчитель Оріховська Анастасія Дмитрівна)
  1. Учениця 7-В класу Кожухар Вікторія
  • 2 місце в районному етапі Міжнародного конкурсу з української мови і літератури  ім. Тараса Шевченка (вчитель Гальчинська Оксана Петрівна)
  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики (учитель Маргаріт Олександр Георгійович)
  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з математики (учитель Маргаріт Людмила Анатоліївна)
  1. Учень 7-В класу Мавров Дмитро
  • 2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики (учитель Маргаріт Олександр Георгійович)
  • 2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з математики (учитель Маргаріт Людмила Анатоліївна)

 

 

  1. Учень 6-А класу Кіосе Сергій
  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з математики (учитель Маргаріт Людмила Анатоліївна)
  1. Учень 6-А класу Кулаксиз Владислав
  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з математики (учитель Маргаріт Людмила Анатоліївна)
  1. Учениця 6-А класу Грекова Анастасія
  • 3 місце в районному етапі Міжнародного конкурсу з української мови і літератури ім. Петра Яцика (учитель Генова Ганна Степанівна)
  • 3 місце в районному етапі Міжнародного конкурсу з української мови і літератури  ім. Тараса Шевченка (учитель Генова Ганна Степанівна)
  1. Учениця 5-В класу Тіторова Надія
  • 2 місце в районному етапі Міжнародного конкурсу з української мови і літератури  ім. Тараса Шевченка (учитель Оріховська Анастасія Дмитрівна)
  • 3 місце в районному етапі Міжнародного конкурсу з української мови і літератури ім. Петра Яцика (учитель Оріховська Анастасія Дмитрівна)

 

 

Категорія: Олімпіади | Додав: alex75 (01.02.2018)
Переглядів: 102 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]