Головна » Статті » Олімпіади

2016-2017 уч.год.

Каратанас Костянтин 11-А

1 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій (вчитель Пашкевич О.В.)

Недов Владислав 11-А

2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з математики (вчитель Дімова Н.В.)

Нечипуренко Дар'я 11-А

3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з обслуговуючої праці (вчитель Окунева С.В.)

Чеглатонєв Максим 11-А

3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з математики (вчитель Дімова Н.В.)

Шашенок Андрій 11-А

3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики (учитель Славинський І.В.)

3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з астрономії (вчитель Славинський І.В.)

Кустуров Серей 11-Б

3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з біології (вчитель Мазурков В.Г.)

Казанжи Ольга 11-В

2 місце в районному етапі Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина - Україна», (вчитель Окунева С.В.)

Корольова Ольга 11-В

3 місце в районному етапі Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина - Україна», (вчитель Бундева С.М.)

Мітішова Ліза 11-В

3 місце в районному етапі конкурсу «Молодь досліджує світ» (вчитель Дерлі О.С.)

Лебенко Ірина 11-В

3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (вчитель Оріховська А.Д.)

Хохітва Олександра 11-В

1 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (вчитель Міміношвілі М.В.)

3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (вчитель Оріховська А.Д.)

Тюльпанова Ангеліна 10-Б

2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з біології (вчитель Дерлі Є.С.)

Банев Росина 10-В

3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з астрономії (вчитель Славинський І.В.)

Гачік Катерина 10-В

2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (вчитель Міміношвілі М.В.)

Іванов Олександр 10-В

2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій (вчитель Пашкевич О.В.)

Івшина Юлія 10-В

2 місце в районному турі туристсько-краєзнавчої експедиції «Скарбничка мого краю - Болградщіні» (вчитель Івшина О.О.)

Лисенко Надія 10-В

1 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з французької мови (вчитель Бондарчук А.С.)

3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства (вчитель Сімонова Т.О.)

3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (вчитель Гальчинська О.П.)

Узун Артем 10-В

1 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з основ інформатики (вчитель Маргарит О.Г.)

1 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з математики (вчитель Біязь С.П.)

3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики (учитель Славинський І.В.)

3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з астрономії (уч. Славинський І.В.)

Андрєєва Дарина 9-А

3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з обслуговуючої праці (вчитель Окунева С.В.)

Міхов Данило 9-А

1 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з технічного праці (вчитель Узун М.В.)

Мануш Інна 9-А

3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства (вчитель Сімонова Т.О.)

Таушанжи Рустам 9-Б

2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з біології (вчитель Дерлі О.С.)

Гетьман Віктор 9-В

2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (вчитель Топалова Л.Г.)

Кожухар Дмитро 9-В

1 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (вчитель Топалова Л.Г.)

2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики (учитель Славинський І.В.)

Лазарєва Вікторія 9-В

2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з французької мови (вчитель Жуковська О.В.)

Бурукова Марія 8-В

3 місце в районному етапі Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина - Україна», (вчитель Сімонова Т.О.)

Генова Євгенія 8-В

1 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з математики (вчитель Біязь А.І.)

2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з географії (вчитель Хаджиогло Л.В.)

Мастерюк Іван 8-В

2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики (учитель Славинський І.В.)

3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії (вчитель Славинська Н.А.)

Стоянова Катерина 8-В

3 місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт МАН (секція «Російська мова», вчитель Іванова Т.Д.)

Суворова Дарія 8-В

2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (вчитель Оріховська А.Д.)

2 місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу з української мови та літератури Тараса Шевченка (учитель Оріховська А.Д.)

Бальжик Руслан 7-А

3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з математики (вчитель Корнієнко Н.К.)

Бондаренко Олена 7-В

3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з математики (вчитель Біязь С.П.)

Гончарук Марія 7-В

3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з математики (вчитель Біязь С.П.)

Огар Богдан 6-А

1 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з математики (вчитель Дімова Н.В.)

Кожухар Вікторія 6-В

2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з математики (вчитель Маргарит Л.А.)

Мавров Дмитро 6-В

3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з математики (вчитель Маргарит Л.А.)

Грекова Анастасія 5-А

1 місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу з української мови та літератури Тараса Шевченка (учитель Генова А.С.)

2 місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу з української мови ім. Петра Яцика (вчитель Генова А.С.)

Категорія: Олімпіади | Додав: alex75 (30.11.2017)
Переглядів: 77 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]