Головна » Статті » Олімпіади

2015-2016 уч.год.

Арабаджи Дарія 11-А

1 місце в районному етапі VI Міжнародного конкурсу з украінскомуязику та літератури Тараса Шевченка (учитель Гальчинська О.П.)

2 місце в районнометапеВсеукраінскойекспедіціі «Моя Батьківщина - Україна»,( вчитель Сімонова Т.О.)

Нотевская Олена 11-А

2 місце в обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з біології (учітель  Мазурков В.Г.)

2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з біології (учітель Мазурков В.Г.)

ВарімезІван

11-А 2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (вчитель Гальчинська О.П.)

3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства (вчитель Сімонова Т.О.)

Гальчинська Анастасія 11-А

2 місце в районному конкурсі «Скарбнічкімого краю - Болградщіні» (вчитель Сімонова Т.О.)

2 місце в районному етапі Всеукраінскогйекспедіціі «Моябатьківщіна - Україна» (вчитель САФТА І.В.)

2 місце в районнометапеВсеукраінскойекспедіціі «Моя Батьківщина - Україна», вчитель САФТА І.В.

Стоянов Владислав 11-А

2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій (вчитель Пашкевич О.В.)

Терзі Андрій 11-А

3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій (вчитель Пашкевич О.В.)

КастроваМарія 11-В

1 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (вчитель Степуріна Л.А.)

3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з історії (вчитель Сімонова Т.О.)

Ульянова Вікторія 11-В

1 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з географії (вчитель Дерлі О.С.)

2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії (вчитель Плачкова С.С.)

Маргарит Марина 9-А

3 місце в районному етапі Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина - Україна», (вчитель Юнусова Р.М.)

Нечипуренко Дар'я 10-А

3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з обслуговуючої праці (вчитель Окунєва С.В.)

Недов Владислав 10-А

2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства (вчитель Сімонова Т.О.)

САФТА Сергій 10-А

1 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з математики (учітельДімова Н.В.)

2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики (вчитель Маргарит А.Г.)

Шашенок Андрій 10-А

2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з астрономії (вчитель Славинський І.В.)

Лебенко Ірина 10-В

2 місце в районному конкурсі «Скарбнічкімого краю - Болградщіні» (вчитель Бундева С.М.)

2 місце в районному етапі VI Міжнародного конкурсу з украінскомуязику та літератури Тараса Шевченка (учитель Оріховська А.Д.)

3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (вчитель Оріховська А.Д.)

3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з історії (вчитель Сімонова Т.О.)

Женкова Владислава 10-В

3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій (вчитель Пашкевич О.В.)

3 місце в районному конкурсі «Скарбнічкімого краю - Болградщіні» (вчитель Семенюк А.В.)

Корольова Ольга

10-В 1 місце в районному конкурсі «Скарбнічкімого краю - Болградщіні» (вчитель Бундева С.М.)

Хохітва Олександра 10-В

1 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (вчитель Міміношвілі М.В.)

1 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (вчитель Оріховська А.Д.)

Тюльпанова Агеліна 9-Б

3 місце в обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з біології (учітельДерлі О.С.)

1 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з біології (вчитель Дерлей О.С.)

2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії (вчитель Плачкова С.С.)

Гачік Катеріна 9-В

1 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (вчитель Міміношвілі М.В.)

Міхньова Ольга 9-В

3 місце в обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства (вчитель Сімонова Т.О.)

2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства (вчитель Сімонова Т.О.)

3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з історії (вчитель Івшина О.О.)

Бабаянц Карина 9-В

3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з обслуговуючої праці (вчитель Окунева С.В.)

Івшина Юлія 9-В

3 місце в районному конкурсі «Скарбнічкімого краю - Болградщіні» (вчитель Івшина О.А.)

Лисенко Надія 9-В

1 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства (вчитель Сімонова Т.О.)

2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з французької мови (вчитель Бондарчук А.С.)

3 місце в районному етапі VI Міжнародного конкурсу з украінскомуязику та літератури Тараса Шевченка (учитель Гальчинська О.П.)

Сидоренко Володимир 9-В

3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з технічного праці (вчитель Узун М.В.)

Ульянова Валерія 9-В

3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з географії (вчитель Власенко Д.В.)

Узун Артем 9-В

3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики (вчитель Маргарит А.Г.)

2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики (учитель Славинський І.В.)

Плачков Ігор 8-А

1 місце в районному конкурсі «Скарбнічкімого краю - Болградщіні» (вчитель Желяскова Т.В.)

Маргарит Марина 8-А

3 місце в районному етапі Всеукраїнської експедиції «Моя батьківщина - Україна» (вчитель Юнусова Р.М.)

Таушанжі Рустам 8-Б

2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з біології (вчитель Дерлі О.С.)

Кожухар Дмитро 8-В

3 місце в обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з математики (учітельБіязь С.П.)

1 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з математики (вчитель Біязь С.П.)

3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики (учитель Славинський І.В.)

Гетьман Віктор 8-В

2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії (вчитель Плачкова С.С.)

КруглейТетяна 8-В

3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з географії (вчитель Власенко Д.В.)

2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (вчитель Генова А.С.)

Суворова Дар'я 7-В

1 місце в районному етапі VI Міжнародного конкурсу з украінскомуязику та літератури Тараса Шевченка (учитель Оріховська А.Д.)

1 місце в районному етапі XVIМеждународного конкурсу з украінскомуязикуім. П.Яцика (учитель Оріховська А.Д.)

Мастерюк Іван 7-В

1 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики (учитель Славинський І.В.)

Мірзахмедова Анастасія 6-Б

3 місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу з украінскомуязику та літератури Тараса Шевченка (учитель Жекова Т.Н.)

Калудова Катерина  5-В

2 місце в районному етапі VI Міжнародного конкурсу з украінскомуязику та літератури Тараса Шевченка (учитель Гальчинська О.П.)

КожухарьВікторія 5-В

3 місце в районному етапі XVIМеждународного конкурсу з украінскому язику ім. П.Яцика (учитель Гальчинська О.П.)

Категорія: Олімпіади | Додав: alex75 (30.11.2017)
Переглядів: 77 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]