скачать положение "учительгода 2018"
2008 - 2009 уч.год
 
Степурина Л.А., учитель английского языка, учитель - методист
 
 
1 место в районном конкурсе,3 место в областном конкурсе  в номинации "Учитель иностранного языка"
 

Димитров В.А., учитель физики,учитель - методист
 
1 место в районном конкурсе  в номинации " Учитель физики"
 
 
Маргарит А.Г., учитель информатики, учитель 1 категории
2 место в районном конкурсе в номинации " Учитель информатики"
 
2009  - 2010  учебный год.
         
           Биязь Светлана Павловна

            1 место в районном конкурсе в номинации " Учитель математики"

       

      Иванова Татьяна Дмириевна

      1 место в районном конкурсе в номинации " Учитель русского языка и литературы"

   Татаринцева Елена Константиновна
    3 место в районном конкурсе в номинации " Учитель химии"
      Симонова Татьяна Александровна 
      2 место в районном конкурсе в номинации " Учитель правоведения"
      Макарова Инга Константиновна
       1 место в районном конкурсе в номинации " Педагог-организатор"
2010 - 2011  навчальний рік
2011 - 2012  навчальний рік
2012 - 2013 навчальний рік
2013 - 2014  навчальний рік

2014-2015 навчальний рік

Бундєва Світлана Михайлівна - вчитель образотворчого мистецтва і художньої культури

І місце у районному конкурсі «Учитель року», номінація «Образотворче мистецтво»

Гальчинська Оксана Петрівна – вчитель української мови та літератури

ІІ  місце у районному конкурсі «Учитель року», номінація «Українська мова та література»

Сімонова Тетяна Олександрівна – вчитель історії та права

ІІ  місце у районному конкурсі «Учитель року», номінація «Історія»

                                                         2015-2016 навчальний рік

Маргаріт Людмила Анатоліївна – вчитель математики

І місце у районному конкурсі «Учитель року», номінація «Математика»

Топалова Людмила Георгіївна – вчитель англійської мови

ІІ  місце у районному конкурсі «Учитель року», номінація «англійська мова»

Сімонова Тетяна Олександрівна – вчитель історії та права

ІІ  місце у районному конкурсі «Учитель року», номінація «Правознавство»

2016-2017 навчальний рік

Мазурков Віктор Григорович - вчитель біології та географії

І місце у районному конкурсі «Учитель року», номінація «Біология»

Пашкевич Ольга Вікторівна – вчитель інформатики

І місце у районному конкурсі «Учитель року», номінація «Інформатика»

Учасник  обласного етапу (ІV місце)

2017-2018 навчальний рік

Ніколаєва Айна Тачмуратівна – вчитель німецької та англійської мов

І місце у районному конкурсі «Учитель року», номінація «Німецька мова»

І місце в обласному етапі «Учитель року», номінація «Німецька мова»

Славінській  Ігор В’ячеславович – вчитель фізики та астрономії

ІІІ  місце у районному конкурсі «Учитель року», номінація «Фізика»

Гальчинська Оксана Петрівна – вчитель української мови та літератури

Учасник районного етапу

Плачков Георгій Андрійович – вчитель фізичної культури

Учасник районного етапу

                         2018-2019 навчальний рік