ПЕРЕМОЖЦІ В РАЙОННИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАДАХ ТА КОНКУРСАХ

2019 – 2020 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Башеєва Юлія (11-Б)

  • 2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства (учитель Сімонова Тетяна Олександрівна)

 Білик Олександр (11-Б)

  • 2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з екології (учитель Мазурков Віктор Григорович)
  • 2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з біології (учитель Мазурков Віктор Григорович)
  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії (учитель Славинська Наталя Анатоліївна)
  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково - дослідницьких робіт учнів-членів МАН (Секція: Екологія, учитель Мазурков Віктор Григорович)

 Вербанова Ольга (11-Б)

  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з історії (учитель Сімонова Тетяна Олександрівна)

Тіторова Владислава (11-Б)

  • 1 місце в районному етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина – Україна» (учитель Сімонова Тетяна Олександрівна)

Арабаджи Дар’я (11-В)

  • 2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (учитель Міміношвілі Мака Валікоївна)
  • 2 місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково - дослідницьких робіт учнів-членів МАН (Секція: Фольклористика, учитель Мунтянова Анастасія Дмитрівна)
  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з французької мови (учитель Жуковська Ольга Володимирівна)
  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (учитель Мунтянова Анастасія Дмитрівна)

Генова Євгенія (11-В)

  • 1 місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково - дослідницьких робіт учнів-членів МАН (Секція: Англійська мова, Міміношвілі Мака Валікоївна)
  • 1 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (учитель Міміношвілі Мака Валікоївна)
  • 2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (учитель Мунтянова Анастасія Дмитрівна)
  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з географії (учитель Власенко Діна Василівна)

Суворова Дар’я (11-В)

  • 2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з французької мови (учитель Жуковська Ольга Володимирівна)
  • 2 місце в районному етапі Міжнародного конкурсу з української мови і літератури  ім. Тараса Шевченка (учитель Мунтянова Анастасія Дмитрівна)
  • 2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії (учитель Славинська Наталя Анатоліївна)
  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (учитель Міміношвілі Мака Валікоївна)
  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (учитель Мунтянова Анастасія Дмитрівна)

Мастерюк Іван (11-В)

  • 2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій (учитель Пашкевич  Ольга Вікторівна)
  • 2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з технологій (технічна праця), (учитель Узун Михайло Володимирович)
  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з астрономії (учитель Славинський Ігор В′ячеславович)
  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково - дослідницьких робіт учнів-членів МАН (Секція: Експериментальна фізика, учитель Славинський Ігор В′ячеславович)

Бальжик Руслан (10-А)

  • 2 місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково - дослідницьких робіт учнів-членів МАН (Секція: Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми, учителі Пашкевич Ольга Вікторівна, Корнієнко Нелля Костянтинівна)

Волощук Валерія (10-А)

  • 2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій (учитель Пашкевич  Ольга Вікторівна)

Сайтарли Пилип (10-А)

  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій (учитель Пашкевич  Ольга Вікторівна)

Андрєєва Анастасія (10-В)

  • 1 місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково - дослідницьких робіт учнів-членів МАН (Секція: Соціологія, учитель Сімонова Тетяна Олександрівна)
  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (учитель Мунтянова Анастасія Дмитрівна)
  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства (учитель Сімонова Тетяна Олександрівна)
  • 3 місце в районному етапі Міжнародного конкурсу з української мови і літератури  ім. Тараса Шевченка (учитель Мунтянова Анастасія Дмитрівна)

Бондаренко Олена (10-В)

  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з французької мови (учитель Жуковська Ольга Володимирівна)
  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (учитель Жуковська Ольга Володимирівна)
  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики (учитель Славинський Ігор В′ячеславович)
  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з історії (учитель Івшина Оксана Олександрівна)
  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з російської мови (учителі: Желяскова Тетяна Вікторівна, Мунтянова Анастасія Дмитрівна)

Гончарук Марія (10-В)

  • 2 місце в районному етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина – Україна» (учитель Сафта Ірина Володимирівна)
  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (учитель Жуковська Ольга Володимирівна)

Касап Ганна (10-В)

  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з біології (учитель Дерлі Олена Степанівна)

Коджебаш Росіна (10-В)

  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з французької мови (учитель Жуковська Ольга Володимирівна)

Міміношвілі Іраклій  (10-В)

  • 2 місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково - дослідницьких робіт учнів-членів МАН (Секція: Ландшафтознавство, учитель Власенко Діна Василівна)
  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково - дослідницьких робіт учнів-членів МАН (Секція: Мистецтвознавство, учителі Бундєва Світлана Михайлівна, Мунтянова Анастасія Дмитрівна)

Ярова Богдана  (10-В)

  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково - дослідницьких робіт учнів-членів МАН (Секція: Історичне краєзнавство, учитель Івшина Оксана Олександрівна)

Віскаліна Анна (9-А)

  • 2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії (учитель Славинська Наталя Анатоліївна)
  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з математики (учитель Дімова Наталія Василівна)
  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково - дослідницьких робіт учнів-членів МАН (Секція: Математика, учитель Дімова Наталія Василівна)

Кір’як Анастасія (9-А)

  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково - дослідницьких робіт учнів-членів МАН (Секція: Математика, учитель Дімова Наталія Василівна)

Калудова Катерина (9-А)

  • 1 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з технологій (учитель Окунєва Світлана Віталівна)
  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (учитель Мунтянова Анастасія Дмитрівна)
  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з біології (учитель Мазурков Віктор Григорович)

Пригуза Тимофій (9-А)

  • 2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики (учитель Маргаріт Олександр Георгійович)

Сафта Олександра (9-А)

  • 2 місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково - дослідницьких робіт учнів-членів МАН (Секція: Математика, учитель Дімова Наталія Василівна)

Веліксар Єва (9-В)

  • 3 місце в районному етапі  Всеукраїнської олімпіади з правознавства (вчитель Сімонова Тетяна Олександрівна

Димитрієва Євеліна (9-В)

  • 2 місце в районному етапі  Всеукраїнської олімпіади з французької мови (вчитель Бондарчук Ганна Сергіївна)

Кайряк Анастасія (9-В)

  • 3 місце в Всеукраїнська гра «Puzzle» (регіональний   рівень) з англійської мови, учитель Ніколаєва Айна Тачмуратівна

Корольова Катерина (9-В)

  • 2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства (учитель Сімонова Тетяна Олександрівна)
  • 2 місце в районному етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина – Україна» (учитель Бундєва Світлана Михайлівна)
  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково - дослідницьких робіт учнів-членів МАН (Секція: Математика, учитель Маргаріт Людмила Анатолівна)
  • 2 місце в Всеукраїнська гра «Puzzle» (регіональний   рівень) з англійської мови, учитель Топалова Людмила Георгіївна

Кожухар Вікторія (9-В)

  • 1 місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково - дослідницьких робіт учнів-членів МАН (Секція: Мистецтвознавство, учитель Іванова Тетяна Дмитрівна)
  • 2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики (учитель Маргаріт Олександр Георгійович)
  • 2 місце в районному етапі  Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (вчитель Топалова Людмила Георгіївна)
  • 3 місце в районному етапі  Всеукраїнської олімпіади з української мови (вчитель Гальчинська Оксана Петрівна)
  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з математики (учитель Маргаріт Людмила Анатоліївна)
  • 3 місце в районному етапі Міжнародного конкурсу з української мови і літератури  ім. Тараса Шевченка (учитель Гальчинська Оксана Петрівна)

Мавров Дмитро (9-В)

  • 1 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з географії (учитель Власенко Діна Василівна)
  • 2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з біології (учитель Мазурков Віктор Григорович)
  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково - дослідницьких робіт учнів-членів МАН (Секція: Англійська мова, учитель Ніколаєва Айна Тачмуратівна)

Міміношвілі Сандро (9-В)

  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково - дослідницьких робіт учнів-членів МАН (Секція: Літературна творчість, учитель Желяскова Тетяна Вікторівна
  • 3 місце в Всеукраїнська гра «Puzzle» (регіональний   рівень) з англійської мови, учитель Топалова Людмила Георгіївна Опря Андрій (9-В)
  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з технологій (учитель Узун Михайло Володимирович)

 Таран Єлизавета (9-В)

  • 1 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (учитель Топалова Людмила Георгіївна)
  • 2 місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково - дослідницьких робіт учнів-членів МАН (Секція: Англійська мова, учитель Топалова Людмила Георгіївна)

 Грекова Анастасія (8- А)

  • 1 місце в районному етапі Міжнародного конкурсу з української мови і літератури  ім. Тараса Шевченка (учитель Генова Ганна Степанівна)
  • 2 місце в районному етапі  Всеукраїнської олімпіади з української мови (вчитель Генова Ганна Степанівна)
  • 3 місце в Всеукраїнська гра «Puzzle» (регіональний   рівень) з англійської мови, учитель Міміношвілі Мака Валікоївна

 Греков Андрій (8-А)

  • 2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з математики (учитель Маргаріт Людмила Анатоліївна)

Добрев Олександр (8-А)

  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики (учитель Славинський Ігор В′ячеславович)

Кулаксиз Владислав (8-А)

  • 1 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії (учитель Плачкова Світлана Савелівна)
  • 2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики (учитель Славинський Ігор В′ячеславович)
  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з математики (учитель Маргаріт Людмила Анатоліївна)
  • 2 місце в Всеукраїнська гра «Puzzle» (регіональний   рівень) з англійської мови, учитель Міміношвілі Мака Валікоївна
  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з історії (учитель Сімонова Тетяна Олександрівна)

Нікіта Аліна (8-А)

  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з біології (учитель Дерлі Олена Степанівна)
  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (учитель Гальчинська Оксана Петрівна)

Оберемко Катерина (8-В)

  • 2 місце в Всеукраїнська гра «Puzzle» (регіональний   рівень) з англійської мови, учитель Ніколаєва Айна Тачмуратівна

Івшина Марія (8-Г)

  • 3 місце у Всеукраїнському онлайн-конкурсі «Відун», учитель Івшина Оксана Олександрівна

Буюклі Олексій (7-В)

  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з математики (учитель Маргаріт Людмила Анатоліївна)
  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики (учитель Славинський Ігор В′ячеславович)

Деревенко Єлизавета (7-В)

  • 2 місце в Всеукраїнська гра «Puzzle» (регіональний   рівень) з англійської мови, учитель Жуковська Ольга Володимирівна

Кабак Олексій (7-В)

  • 3 місце в Всеукраїнська гра «Puzzle» (регіональний   рівень) з англійської мови, учитель Топалова Людмила Георгіївна

Кірчу Дарія (7-В)

  • 2 місце в Всеукраїнська гра «Puzzle» (регіональний   рівень) з англійської мови, учитель Жуковська Ольга Володимирівна

Кулінська Ірина (7-В)

  • 2 місце в Всеукраїнська гра «Puzzle» (регіональний   рівень) з англійської мови, учитель Кіпер Людмила Омелянівна

Мошева Юлія (7-В)

  • 1 місце в Всеукраїнська гра «Puzzle» (регіональний   рівень) з англійської мови, учитель Кіпер Людмила Омелянівна

Попова Євгенія (7-В)

  • 2 місце в Всеукраїнська гра «Puzzle» (регіональний   рівень) з англійської мови, учитель Кіпер Людмила Омелянівна

Тіторова Надія (7-В)

  • 2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики (учитель Славинський Ігор В′ячеславович)

 Журжій Поліна (6-А)

  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина – Україна» (учитель Дерлі Олена Степанівна)

 Кочева Ганна (6-А)

  • 1 місце в районному конкурсі дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник» (учитель Дерлі Олена Степанівна)

Сімова Юлія (6-А)

  • 3 місце в районному конкурсі дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник» (учитель Дерлі Олена Степанівна)

  Арнаут Елія (6-Б)

  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина – Україна» (учитель Мінкова Ксенія Ільінішна)

Греков Арсеній (6-В)

  • 3 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з математики (учитель ДІмова Наталія Василівна)

Марчева Дар’я (6-В)

  • 2 місце в Всеукраїнська гра «Puzzle» (Всеукраїнський   рівень) з англійської мови, учитель Топалова Людмила Георгіївна

Деревенко Катерина (5-В)

  • 2 місце в Всеукраїнська гра «Puzzle» (Всеукраїнський   рівень) з англійської мови, учитель Топалова Людмила Георгіївна

Тужовець Єва (5-В)

  • 2 місце в Всеукраїнська гра «Puzzle» (Всеукраїнський   рівень) з англійської мови, учитель Топалова Людмила Георгіївна

Пірков Владислав (4-А)

  • 2 місце в Всеукраїнська гра «Puzzle» (регіональний  рівень) з англійської мови, учитель Полуектова Ольга Пилипівна

Корнієнко Дар’я  (4-Б)

  • 3 місце – районний етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика, учитель Капітонова Тетяна Вікторівна

Кальчева Ганна (3-А)

  • 3 місце в районному конкурсі дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник» (учитель Кобилянська Ольга Юріївна)

Кочева Ірина (3-А)

  • 1 місце в районному конкурсі дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник» (учитель Кобилянська Ольга Юріївна)

Сітнікова Єлизавета  (3-В)

  • 3 місце – районний етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика, учитель Жукова Світлана Миколаївна

Шинкар Богдан (3-В)

  • 2 місце в районному конкурсі дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник» (учитель Шинкар Людмила Анатоліївна)

ВЧИТЕЛІ, ЯКІ ПІДГОТУВАЛИ УЧНІВ ДО УЧАСТІ ТА ПЕРЕМОГИ В ОЛІМПІАДАХ, КОНКУРСАХ ТА ЗМАГАННЯХ (2019 – 2020 н.р.)

Желяскова Тетяна Вікторівна - вчитель російської мови та літератури – підготовка переможців ІІ (районного) етапів Всеукраїнської олімпіади з російської мови,  І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, районного етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості «Чисті роси»

Міміношвілі Мака Валікоївна - вчитель англійської мови – підготовка переможців ІІ (районного) етапу  Всеукраїнської олімпіади,  І (районного) та ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук , у Всеукраїнській грі «Puzzle» (регіональний   рівень) з англійської мови

Власенко Діна Василівна – учитель географії – підготовка переможців ІІ (районного) етапів Всеукраїнської олімпіади з географії, І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, участь в районній виставці «Щедрість рідної землі»

Дімова Наталія Василівна – вчитель математики – підготовка переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з математики,  І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук

Бондарчук Ганна Сергіївна - вчитель французької та англійської мови – підготовка переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови, участь в районній виставці «Щедрість рідної землі»

Братова Лідія Дмитрівна – учитель початкової школи – підготовка переможців районного етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості «Чисті роси», в районному етапі обласної виставки-акції «Ялинка», участь в районній виставці «Щедрість рідної землі». В конкурсі «Учитель року-19», в номінації «Початкова школа» (зональний рівень) посіла І місце.

Бундєва Світлана Михайлівна - вчитель художньої культури та мистецтва – підготовка переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Зоологічна галерея», обласного етапу ХІІІ Міжнародного конкурсу «Метелики – німий  шедевр природи», обласного етапу Всеукраїнського колоквіуму «Космос. Людина. Духовність», І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, учасника обласного заходу «В об’єктиві натураліста», в районному етапі обласної виставки-акції «Ялинка», конкурсі «Моя мала Батьківщина», участь в районній виставці «Щедрість рідної землі» та інших конкурсах з мистецтва,  підготовка переможців до районного етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина – Україна» та районного етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості «Чисті роси». В конкурсі «Учитель року-19», в номінації «Мистецтво» (зональний рівень) посіла І місце.

Веролюба Ольга Дмитрівна – учитель початкової школи – участь в районній виставці «Щедрість рідної землі»

Вовченко Кіра Миколаївна – учитель початкової школи – підготовка переможців районного етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості «Чисті роси», участь в районній виставці «Щедрість рідної землі»

Гальчинська Оксана Петрівна – вчитель української мови і літератури – підготовка переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, ІІ (районного) етапу мовно-літературного конкурсу ім.Тараса Шевченко

Генова Ганна Степанівна - вчитель української мови, української та зарубіжної  літератури – підготовка переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури та ІІ (районного) етапу мовно-літературного конкурсу ім.Тараса Шевченко. Участь в зональному конкурсі «Учитель року-19», в номінації «Зарубіжна література»

Дерлі Олена Степанівна – вчитель біології – підготовка переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з біології, І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, до районного конкурсу дослідницьких робіт «Юний дослідник»,  участь в районній виставці «Щедрість рідної землі» та в обласному етапі обласного заходу «В об’єктиві натураліста»

Жукова Світлана Миколаївна – учитель початкової школи – підготовка переможців районного етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика

Жуковська Ольга Володимирівна - вчитель французької та англійської мови – підготовка переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з французької та англійської мови, у Всеукраїнській грі «Puzzle» (регіональний   рівень) з англійської мови, участь в районній виставці «Щедрість рідної землі»

Зайцев Олексій Костянтинович – вчитель фізичного виховання – підготовка переможців районного етапу військово-патріотичної гри «Джура», змагань з баскетболу та тенісу

Іванова Тетяна Дмитрівна - вчитель зарубіжної літератури – підготовка переможців І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук

Івшина Оксана Олександрівна - вчитель історії – підготовка переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з історії, І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук та Всеукраїнського онлайн-конкурсу «Відун». В конкурсі «Учитель року-19», в номінації «Історія» (зональний рівень) посіла ІІІ місце.

Капітонова Тетяна Вікторівна – учитель початкової школи – підготовка переможців районного етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика

Кіпер Людмила Омелянівна - вчитель  англійської мови – підготовка переможців у Всеукраїнській грі «Puzzle» (регіональний   рівень) з англійської мови

Кобилянська Ольга Юріївна – учитель початкової школи – підготовка переможців районного конкурсу дослідницьких робіт «Юний дослідник» та районного етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості «Чисті роси»

Корнієнко Нелля Костянтинівна– вчитель математики – підготовка переможців І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук

Короткевич Олена Михайлівна – учитель початкової школи – підготовка переможців районного конкурсу дослідницьких робіт «Юний дослідник» та в районному етапі обласної виставки-акції «Ялинка»

Куємжи Лілія Михайлівна – учитель початкової школи – підготовка переможців в районному етапі обласної виставки-акції «Ялинка»

Макарова Інга Костянтинівна – вчитель курсу «Основи здоров’я», педагог організатор школи – підготовка переможців районного етапу військово-патріотичної гри «Джура», в виборах президента районної школи «Лідер», участь в районній виставці «Щедрість рідної землі»

Мазурков Віктор Григорович - вчитель біології – підготовка переможців ІІ (районного) та ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з біології, І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, участь в районній виставці «Щедрість рідної землі»,  перемога (3 місце) в обласному етапі Всеукраїнської акції «День Натураліста»

Маргаріт Олександр Георгійович – вчитель інформатики – підготовка переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики та фізики, перемога (1 місце) в І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу «Енергія і середовище»

Маргаріт Людмила Анатолівна– вчитель математики – підготовка переможців ІІ (районного) етапів Всеукраїнської олімпіади з математики, І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, участь в районній виставці «Щедрість рідної землі»

Міцов Антон Родіонович – вчитель музичного виховання – підготовка переможців районного етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості «Чисті роси»

Мунтянова Анастасія Дмитрівна - вчитель української мови та літератури – підготовка переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з української та російської мови, І (районного) та ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, переможців ІІ (районного) етапу мовно-літературного конкурсу ім.Тараса Шевченко та в районному етапі обласної виставки-акції «Ялинка», участь в районній виставці «Щедрість рідної землі»

Мінкова Ксенія Іллівна – вчитель обслуговуючій праці та курсу «Основи здоров’я» - підготовка переможців до районного конкурсу дослідницьких робіт «Юний дослідник», участь в районній виставці «Щедрість рідної землі»

Ніколаєва Айна Тачмуратівна - вчитель англійської та німецької мови –  підготовка переможців І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, у Всеукраїнській грі «Puzzle» (регіональний   рівень) з англійської мови, участь в районній виставці «Щедрість рідної землі»

Окунева Світлана Віталіївна - вчитель обслуговуючої праці – підготовка переможців ІІ (районного) та ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з технологій та районного етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості «Чисті роси», участь в районній виставці «Щедрість рідної землі»

Пашкевич Ольга Вікторівна - вчитель інформатики –  підготовка переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій та І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук.

Плачкова Світлана Савеліївна - учитель хімії – підготовка переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії

Плачков Георгій Андрійович – вчитель фізичного виховання – підготовка переможців районного етапу змагань з баскетболу

Полуектова Ольга Пилипівна - вчитель  англійської мови – підготовка переможців у Всеукраїнській грі «Puzzle» (регіональний   рівень) з англійської мови

Сафта Ірина Володимирівна - вчитель української мови та літератури – підготовка переможців районного етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина – Україна»

Сімонова Тетяна Олександрівна – учитель з основ правознавства та історії – підготовка переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з історії та правознавства, І (районного) та ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, районного етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина – Україна», участь в районній виставці «Щедрість рідної землі»

Славинська Наталія Анатоліївна - учитель хімії – підготовка переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії

Славинський Ігор В'ячеславович - вчитель фізики – підготовка переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики і астрономії, І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук

Ставєр Лариса Михайлівна – вчитель фізичного виховання – підготовка переможців районного етапу змагань з баскетболу, районного етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості «Чисті роси»

Топалова Людмила Георгіївна - вчитель англійської мови – підготовка переможців ІІ (районного) та ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови та І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, у Всеукраїнській грі «Puzzle» (регіональний   рівень) з англійської мови, участь в районній виставці «Щедрість рідної землі»

Узун Михайло Володимирович - вчитель технічної праці – підготовка переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з технологій

Шинкар Людмила Анатоліїна – учитель початкової школи – підготовка переможців районного етапу конкурсу дослідницьких робіт «Юний дослідник»,  участь в районній виставці «Щедрість рідної землі»

ЛАУРЕАТИ ТА ПЕРЕМОЖЦІ ТВОРЧИХ КОНКУРСІВ  ТА СПОРТИВНИХ ЗМАГАНЬ РАЙОННОГО РІВНЯ (2019 – 2020 Н.Р.)

Башеєва Юлія (11-Б) – 1 місце в конкурсі «Моя мала Батьківщина», керівник Бундєва Світлана Михайлівна

Хомяк Інна (11-Б) – перемога в районному конкурсі «Щедрість рідної землі» (керівник Бундєва Світлана Михайлівна)

Кулешов Микита (11-Б) – 1 місце в районних змаганнях з баскетболу (учитель Зайцев Олексій Костянтинович)

Генова Євгенія (11-В) – лауреат І ступеню районного етапу Всеукраїнського фестивалю творчості «Чисті роси» в номінації «Солісти-вокалісти», керівник Міцов Антон Родіонович; перемога в районному конкурсі «Щедрість рідної землі» (керівник Макарова Інга Костянтинівна)

Арабаджи Дар’я (11-В) – перемога в районному конкурсі «Щедрість рідної землі» (керівник Макарова Інга Костянтинівна)

Калачян Аліна (11-В) – 2 місце в конкурсі «Моя мала Батьківщина», керівник Бундєва Світлана Михайлівна

Мастерюк Іван (11-В) – 1 місце в районних змаганнях з баскетболу (учитель Зайцев Олексій Костянтинович), 1 місце в районних змаганнях з настільного тенісу

Малашли Богдан (10-А) – 1 місце в районних змаганнях з настільного тенісу

Командирчик Тетяна (10-Б) – лауреат І ступеню районного етапу Всеукраїнського фестивалю творчості «Чисті роси» в номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво», перемога в районному конкурсі «Щедрість рідної землі» (керівник Окунєва Світлана Віталіївна)

Басіна Сніжана (10-Б) – 3 місце в конкурсі «Моя мала Батьківщина», керівник Бундєва Світлана Михайлівна

Арнаут Аліна (10-В) – лауреат І ступеню районного етапу Всеукраїнського фестивалю творчості «Чисті роси» в номінації «Фототворчість», керівник Бундєва Світлана Михайлівна

Веліксар Єва (9-В) – 3 місце в виборах президента районної школи «Лідер», перемога в районному конкурсі «Щедрість рідної землі»,  (керівник Макарова Інга Костянтинівна)

Кожухар Вікторія (9-В) – лауреат І ступеню районного етапу Всеукраїнського фестивалю творчості «Чисті роси» в номінації «Образотворче мистецтво», перемога в районному конкурсі «Щедрість рідної землі», керівник Бундєва Світлана Михайлівна

Міміношвілі Сандро (9-В) – лауреат ІІІ ступеню районного етапу Всеукраїнського фестивалю творчості «Чисті роси» в номінації «Літературна творчість», керівник Желяскова Тетяна Вікторівна; перемога в районному конкурсі «Щедрість рідної землі» (керівник Макарова Інга Костянтинівна)

Хохітва Владислава (9-В) – перемога в районному конкурсі «Щедрість рідної землі» (керівник Бундєва Світлана Михайлівна)

Булгар Максим (9-Г) – 1 місце в районних змаганнях з баскетболу (учитель Зайцев Олексій Костянтинович)

Басюк Валерій  (8-А) – 1 місце в районних змаганнях з баскетболу (учитель Зайцев Олексій Костянтинович)

Оберемко Катерина (8-В) – перемога в районному конкурсі «Щедрість рідної землі» (керівник Ніколаєвна Айна Точмуратівна)

Кустурова Анастасія (8-Г) – лауреат ІІ ступеню районного етапу Всеукраїнського фестивалю творчості «Чисті роси» в номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво», керівник Ставєр Лариса Михайлівна

Деревенко Єлизавета (7-В) – лауреат І ступеню районного етапу Всеукраїнського фестивалю творчості «Чисті роси» в номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво», керівник Бундєва Бундєва Світлана Михайлівна

Казаку  Єлизавета (7-В) – 2 місце в районному етапі природоохоронної акції «Ялинка» (керівник Бундєва Світлана Михайлівна)

Кірчу Дар’я (7-В) – лауреат ІІІ ступеню районного етапу Всеукраїнського фестивалю творчості «Чисті роси» в номінації «Хореографічне мистецтво»;

Тирикіна Карина (7-В) – лауреат ІІІ ступеню районного етапу Всеукраїнського фестивалю творчості «Чисті роси» в номінації «Художнє виконавство»; лауреат ІІІ ступеню районного етапу Всеукраїнського фестивалю творчості «Чисті роси» в номінації «Хореографічне мистецтво»;

Тіторова Надія (7-В) – лауреат ІІІ ступеню районного етапу Всеукраїнського фестивалю творчості «Чисті роси» в номінації «Хореографічне мистецтво»;

Журжій  Поліна (6-А) – перемога в районному конкурсі «Щедрість рідної землі» (керівник Дерлі Олена Степанівна)

Греков Арсеній (6-В) – лауреат І ступеню районного етапу Всеукраїнського фестивалю творчості «Чисті роси» в номінації «Образотворче мистецтво», керівник Бундєва Світлана Михайлівна

Малик Марія (6-В) – лауреат І ступеню районного етапу Всеукраїнського фестивалю творчості «Чисті роси» в номінації «Фототворчість», керівник Бундєва Світлана Михайлівна

Желяскова Ксенія (5-Б) – 1 місце в конкурсі «Моя мала Батьківщина», керівник Бундєва Світлана Михайлівна

Банєва Лілія (5-В) – 1 місце в районних змаганнях з настільного тенісу, керівник Зайцев Олексій Костянтинович

Кулаксиз Ілля (5-В) – 1 місце в районних змаганнях з настільного тенісу, керівник Зайцев Олексій Костянтинович

Сімонов Марк (5-В) – 2 місце в районному етапі Всеукраїнського фестивалю «В об’єктиві натураліста» (номінація «Краща фоторобота», керівники Бундєва Світлана Михайлівна, Дерлі Олена Степанівна)

Арнаут Злата (3-А) – лауреат ІІ ступеню районного етапу Всеукраїнського фестивалю творчості «Чисті роси» в номінації «Образотворче мистецтво», керівник Бундєва Світлана Михайлівна

Волощук Олександр (3-В) – дипломант районного етапу Всеукраїнського фестивалю творчості «Чис